Inžineriniai, techniniai sprendimai. Įranga pramonei ir energetikai
J. Janonio g. 1, 35101 Panevėžys, tel.:+370 45 508 246. faks.:+370 45 443 484, el. paštas: info@technikonus.lt

Generatoriai

Projektų vadovas Marius Kurlianskas
Tel.:+370 614 52294, marius@technikonus.lt

 

UAB “Technikonus” yra oficialus generatorių gamintojų EMSA, KJ GENERATOR, PRAMAC atstovas Lietuvoje. Tai leidžia mums patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius ir reikalavimus rezervinio elektros tiekimo užtikrinimui. Visi generatoriai sėkmingai eksploatuojami statybinėse kompanijose, parduotuvėse, sandėliuose, pramonėje ir privačių asmenų.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

  • ekonominės klasės elektros generatoriai patraukliausiomis kainomis rinkoje,
  • patikima įranga kartu su UPS užtikrina aukštus reikalavimus rezerviniam maitinimui keliantiems poreikiams,
  • profesionalios konsultacijos pasirenkant optimaliausią sprendimą,
  • paleidimo derinimo darbai, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

generatoriai

Elektros generatoriai

Mes siūlome mūsų klientams ne tik kokybišką ir patikimą įrangą, bet ir visas paslaugas būtinas tos įrangos įdiegimui ir tolimesnei efektyviai eksploatacijai.

Sudėtingų elektros tiekimo užduočių sprendimų patirtis leidžia ne tik rekomenduoti tinkamą generatorių, bet ir patarti Jums renkantis elektros stotį.

Dyzeliniai generatoriai

Dyzelinių generatorių privalumas žinomas praktiškai visiems, nes būtent šie įrenginiai nepamainomi vietose su elektros trūkumu. Dyzeliniai generatoriai gali palaikyti nepertraukiamą darbą iš karto kelių elektros įrenginių ir technikos. Dyzeliniai elektros generatoriai yra labai paklausūs dėka aukšto našumo, ekonomiškumo ir eksploatacijos patogumo. Tokie generatoriai bus nepakeičiami tiems, kam ypač svarbu ekonomija ir racionalumas.

UAB “Technikonus” siūlomi generatoriai

EMSA plačiau… gamintojo svetainė
KJ plačiau… gamintojo svetainė
PRAMAC plačiau… gamintojo svetainė

Dyzeliniai generatoriai, dyzelinės elektros stotys – gali tapti alternatyviu elektros energijos šaltiniu, beje ne tik rezerviniu (įmonėms reikalaujančioms didelio elektros energijos tiekimo patikimumo), bet ir pagrindiniu (statybų aikštelės, biurų pastatai, namai, ūkiai ir pan.). Taigi šiuolaikiniai generatoriai – mažagabaričiai autonominės elektros energijos šaltiniai, suteikiantys nepertraukimo energijos tiekimo garantiją.

Pasirinkti generatorių nėra paprasta. Tokios įrangos pirkimas turi būti atsakingas. Tam, kad dyzeliniai generatoriai taisyklingai vykdytų reikiamas funkcijas ir nekeltų rūpesčių, reikia jau pirkimo metu atsižvelgti į daugelį faktorių.
Pirmiausia, techniniai įrangos parametrai: pagrindinė ir rezervinė variklio galia ir kuro sąnaudos. Antra, komponentų kokybė iš kurių surinkta elektros stotis, – čia verta atsižvelgti ne tik į gamintoją. Trečia, būsimos eksploatacijos sąlygos: pagrindinis ar rezervinis panaudojimas, temperatūros režimai, vartotojų kiekis ir tipas.

Prieš priimdami sprendimą visada konsultuokitės su specialistais! Jeigu nežinote nuo ko pradėti pasirenkant generatorių – mes patarsime! Pasiteirauti ar Jus dominantis generatorius yra sandėlyje, sužinoti kainą ir užsakymo detales, Jus galite išsiuntę užklausą arba susisiekę su mūsų specialistu telefonu.